Мангал Mzavod Гефест на 9 шампурів з дровницею (сталь 3 мм)
Відкрийте справжню гастрономічну насолоду з нашим високоякісним Мангал на дровниці для 9 шампурів із металу 3 мм!
Виготовлений з сертифікованої сталі високої якості та створений із застосуванням передової технології лазерного різання, наш мангал забезпечує неперевершене поєднання міцності та естетичної привабливості.
Завдяки серійному виробництвіми можемо запропонувати вам доступне рішення без втрати якості.
Кожна деталь мангала з дровницею, виготовлена виключно з нетоксичних матеріалівпроходить суворий контроль якості, гарантуючи його надійність щонайменше 20 років.
Жаровня мангала на дровниці виготовлена зі сталі завтовшки 3 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Застосування зварних підсилень, виготовлених із труби розміром 15х15 мм, неабияк підвищує жорсткість і здатність протистояти температурним деформаціям під час нагрівання.
З місткою дровницею нашого мангала ви зможете мати постійний доступ до дров, що дасть змогу приготувати більшу кількість страв із неповторним ароматом, який незрівнянний із готуванням на газі або вугіллі.
Характеристики:
- Місткість: 9 шампурів
- Товщина сталі: 3 мм
- Матеріал посилення: Профільна труба 15 х 15 мм
- Тип конструкції: Суцільна (зварна)
- Покриття: Чорна термостійка емаль
- Особливості: Наявність дровниці
- Габарити (ДхШхВ): 79 х 36,5 х 94,5 см
- Вага: 22 кг
- Країна-виробник: Україна
Комплект постачання:
- жаровня,
- дровниця
- паковання.
Стильний дизайн і елегантність мангала з полицею для дров зроблять його прекрасним доповненням до вашого саду або патіо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 94.5 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 870 ₴









