Мангал із дровницею Mzavod Локі на 9 шампурів (сталь 4 мм)
Мангал-лофт Локі — це куточок комфорту та задоволення просто неба.
Естетика надійності металевої конструкції дровника в поєднанні з теплом деревини стільниці, міцна сталь жаровні пофарбованої термостійкою фарбою, зручність і продуманість кожної деталі конструкції мангала-лофт перетворить Ваш відпочинок на свято життя і стиль.
Мангали-лофт виготовлені із застосуванням технології лазерного різання і високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їхню експлуатацію понад 20 років .
Використовуючи тільки нетоксичні матеріали для компонентів мангала-лофт, ми робимо його особливим і абсолютно безпечним для приготування їжі
ЖАРОВНЯ мангала розрахована на 9 шампурів, виготовлена зі сталі завтовшки 4 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800 °C.
Застосування зварних підсилень, виготовлених із труби розміром 15х15 мм, неабияк підвищує жорсткість і здатність протистояти температурним деформаціям під час нагрівання.
Габарити жаровні (ДВШ), мм: 620х160х320
Метал: 4 мм
Покриття: термостійка фарба 800°С
ДРОВАНИНА-СТОЛЕШНИЦЯ це не просто основа конструкції мангала-лофт. Це основа стилю та комфорту: жаровня зручно розташовується всередині, занурюючись на 7 см; на дерев'яній полиці ви можете розмістити маринади, приправи, гарячі страви, а може й кухоль із вашим улюбленим напоєм, поки ви готуєте. Ребра жорсткості верхнього поверху не тільки додають конструкції надійності —; але можуть стати в пригоді як додаткове місце для розміщення приладдя, а нижній ярус призначений для дров і вугілля. Ми подбали навіть про маленькі дрібниці. - як-от приварені гачки для ложки або щипців, або корчги – щоб ви дійсно отримували задоволення від процесу приготування
Характеристики:
- Габарити дровниці: (ДВШ), мм: 1100х790х585
- Матеріал: Основа труба 40х40 мм, ребра жорсткості: труби 15х15 мм
- Матеріал полиць: суха деревина (сосна, шліфувальна, просочена морилкою, покрита прозорим ґрунтом і поліуретановим лаком)
- Покриття металевих частин дровника: полімерно-порошкове чорного кольору.
- Загальні габарити мангала-лофт у зібраному вигляді (ДВШ), см: 110х88х58,5
- Вага без упаковки: 37,7 кг.
Комплект постачання:
- жаровня,
- дровник
Побалуйте себе зручністю і красою разом із мангалом-лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.7 кг |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 200 ₴








