Мангал із дахом Mzavod Зевс на 12 шампурів (сталь 3 мм)
Відкрийте для себе ідеальне рішення для затишних і незабутніх вечорів на природі — наш якісний Мангал із дахом на 12 шампурів із металу 3 мм!
Виготовлений серійним виробництвом з сертифікованої сталі, наш мангал гарантує надійність і довговічність упродовж понад 20 років. Завдяки використанню нетоксичних матеріалів, ви можете насолоджуватися готуванням на відкритому вогні, знаючи, що їжа буде приготована без шкоди для здоров'я.
Кожна деталь нашого мангала з дахом проходить лазерне різання, забезпечуючи точність і чудову якість, тому ви отримаєте стильне й естетично привабливе обладнання для приготування смачних страв на відкритому повітрі.
Мангал із дахом має збірну конструкцію і складається з жаровні, посиленої зварної дровниці, двох боковин, поперечини та даху, що збирається з 3 частин.
Жаровня виготовлена з 3-міліметрового металу та покрита термостійкою емаллю чорного кольору, яка зберігає свої властивості за температури до 800°C.
Зварні посилення, які містять труби розміром 15х15мм і розташовуються периметром, не тільки слугують для поліпшення зовнішнього вигляду, але й неабияк підсилюють конструкцію, забезпечуючи її жорсткість і здатність витримувати температурні деформації під час нагрівання.
Несильні частини посиленої зварної дровниці, на відміну від стандартних, виготовляються з профільної сталевої труби 20х20мм. За бажання дровницю можна закріпити на підлозі або землі, для цього з кожного боку передбачені по 3 анкерних отворів. Також до дровниці додатково можна кріпитися дві бічні полиці та знімний столик на всю довжину дровниці.
Боковини и поперечина також виготовлені з профільної сталевої труби 20х20мм. Поперечин кріпиться до боковин за допомогою болтів по 2 з кожного боку.
Дах мангала захищає вас від погодних умов, даючи змогу насолоджуватися приготуванням їжі навіть під час дощу. Вона виготовляється з листової сталі завтовшки 1 ммі складається з 3 частин.
З'єднання боковин із дровницею й дахом здійснюється за допомогою вставок.
Характеристики:
- Кількість пазів під шампура12 шт.
- Розміри жаровні (ДШВ), мм: 810х320х160
- Габарити жаровні (ДШВ), мм: 990х358х160
- Метал: 3 мм
- Покриття: термостійка фарба 800°С
- Загальні габарити мангала в зібраному вигляді (ДШВ), мм: 1340х1150х2214
- Висота робоча: 2 м
- Вага без паковання54,1 кг.
Комплект постачання:
- жаровня — 1 шт.,
- дровниця — 1 шт.,
- бічна стійка ліва — 1 шт.,
- бічна стійка права — 1 шт.,
- поперечна перекладина — 1 шт.,
- складаний дах — 3 шт.,
- вставка — 8 шт.,
- болт — 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54.1 кг |
| Висота | 2214 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 14 490 ₴








