Мангал вертикальний Mzavod Медея на 6 шампурів (сталь 3 мм)
Розбірний вертикальний мангал на 6 шампуров з решіткою-гриль і варильною поверхнею — секрет ваших незабутніх пікніків!
Мангал розбірний серійного виробництва виготовлений з сертифікованої сталі, яка забезпечує міцність і довговічність. Ви можете бути впевнені в його надійності навіть за інтенсивного використання понад 20 років.
Завдяки унікальній технології лазерного різаннякожна деталь мангала точно відповідає заданим параметрам, забезпечуючи ідеальну посадку.
Для виробництва вертикального мангала ми використовуємо тільки нетоксичні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин під час нагрівання.
Мангал виготовлений зі сталі завтовшки 3 мм і покритий термостійкою емаллю.
Зручність використання — ще одна перевага нашого мангала. Він має дуже легку конструкцію, а також легко складається й розкладається, що дає змогу вам брати його із собою на пікніки, кемпінги та навіть походи. Завдяки компактним розмірам він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Ще одна приємна особливість мангала — вертикальне розміщення шампурів з 2 сторін від жаровні з 4 рівнями просмажування, а також зручне розміщення і використання спеціальних знімних решітки-гриль і варильної поверхні (підставки під казан, сковороду)..
Купуючи наш розбірний вертикальний мангал, ви відкрийте для себе справжнє задоволення від приготування страв на відкритому повітрі далеко від дому.
Характеристики:
- Матеріал: Сталь
- Товщина, мм: 3
- Габаритні розміри, ДШВ, мм: 397х472х455
- Габаритні розміри в складеному вигляді, ДШВ, мм: 455х397х21
- Вага, кг: 15,75
Комплектація
- Боковина ліва — 1 шт.,
- боковина права — 1 шт.,
- стінки топки (смажені) — 2 шт.,
- піддон — 1 шт.,
- знімна решітка-гриль — 1 шт.,
- знімна варильна поверхня — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.75 кг |
| Висота | 455 мм |
| Довжина | 397 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 990 ₴








