Мангал вертикальний Mzavod Афіна на 6 шампурів (сталь 2 мм)
Розбірний мангал вертикальний - секрет ваших незабутніх пікніків!
Мангал розбірний серійного виробництва виготовлений з сертифікованої сталі, яка забезпечує міцність і довговічність. Ви можете бути впевнені в його надійності навіть за інтенсивного використання понад 20 років.
Завдяки унікальній технології лазерного різаннякожна деталь мангала точно відповідає заданим параметрам, забезпечуючи ідеальну посадку.
Для виробництва вертикального мангала ми використовуємо тільки нетоксичні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин під час нагрівання.
Мангал виготовлений зі сталі завтовшки 2 мм і покритий термостійкою емаллю.
Зручність використання — ще одна перевага нашого мангала. Він має дуже легку конструкцію, а також легко складається й розкладається, що дає змогу вам брати його із собою на пікніки, кемпінги та навіть походи. Завдяки компактним розмірам він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Ще одна приємна особливість мангала — вертикальне розміщення шампурів з 2 сторін від жаровні з 3 рівнями просмажування, а також зручне розміщення і використання спеціальної знімної варильної поверхні (підставки під казан, сковороду)..
Купуючи наш розбірний вертикальний мангал, ви відкрийте для себе справжнє задоволення від приготування страв на відкритому повітрі далеко від дому.
Характеристики:
- Матеріал: Сталь
- Товщина, мм: 2
- Габаритні розміри, ДШВ, мм: 376х280х285
- Габаритні розміри в складеному вигляді, ДШВ, мм: 376х60х288
Комплектація
- Боковина ліва — 1 шт.,
- боковина права — 1 шт.,
- стінки топки (смажені) — 2 шт.,
- піддон — 1 шт.,
- ніжки — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 230 ₴





