Мангал вертикальний із варильною поверхнею Mzavod Пандора на 6 шампурів 2 мм
Розбірний мангал-валіза вертикальний із варильною поверхнею та ручкою — секрет ваших незабутніх пікніків!
Мангал розбірний серійного виробництва виготовлений з сертифікованої стали, яка забезпечує міцність і довговічність. Ви можете бути впевнені в його надійності навіть за інтенсивного використання понад 20 років.
Завдяки унікальній технології лазерного різаннякожна деталь мангала точно відповідає заданим параметрам, забезпечуючи ідеальну посадку.
Для виробництва вертикального мангала ми використовуємо тільки нетоксичні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин під час нагрівання.
Мангал виготовлений зі сталі завтовшки 2 мм і покритий термостійкою емаллю.
Зручність використання — ще одна перевага нашого мангала. Він має дуже легку конструкцію і зручну ручку, а також легко складається й розкладається, що дає змогу вам брати його із собою на пікніки, кемпінги та навіть походи. Завдяки компактним розмірам він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Ще одна приємна особливість мангала — вертикальне розміщення шампурів з 2 сторін від жаровні з 3 рівнями просмажування, а також зручне розміщення і використання спеціальної знімної варильної поверхні (підставки під казан, сковороду)..
Купуючи наш розбірний вертикальний мангал, ви відкрийте для себе справжнє задоволення від приготування страв на відкритому повітрі далеко від дому.
Характеристики:
- Матеріал: Сталь
- Товщина, мм: 2
- Габаритні розміри, ДШВ, мм: 437х336х325
- Габаритні розміри в складеному вигляді, ДШВ, мм: 291х152х437
Комплектація:
- Корпус із ручкою — 1 шт.,
- знімні тримачі для шампурів (леві) — 3 шт.,
- знімні тримачі для шампурів (праві) — 3 шт.,
- знімна варильна поверхня — 1 шт.,
- знімні ніжки — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 437 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина корпусу | 3 |
- Ціна: 1 980 ₴




