Сейф меблевий ключовий СМ-400 (32 х 35 х 40 см)
Меблевий сейф СМ-400 використовується.
- для встановлення в меблі;
- підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей;
- як готельний сейф
- як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що збільшує міцність і зламостійкість. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Сейф обладнаний полицею
Габаритні розміри:
- Глибина 32 см
- Ширина 35 см
- Висота 40 см
- Вага 10 кг
Основні характеристики:
- Тип замка: механічний, ключовий (сувальдний)
- Зовнішні розміри (В×Ш×Г): 40 х 35 х 32 см
- Матеріал корпусу: листова сталь (товщина 1.5 мм)
- Матеріал дверей: листова сталь (товщина 2 мм)
- Внутрішнє наповнення: знімна полиця для зручної організації простору
- Конструкційні особливості: внутрішні петлі, утоплені двері для захисту від зламу
- Система замикання: ригельна (3 активних ригелі діаметром 10 мм)
- Вага: 10 кг
- Покриття: порошкове, зносостійке (захист від корозії)
- Спосіб монтажу: передбачені отвори для кріплення анкерами до меблів, стіни або підлоги
Комплектація
- Сейф
- Комплект ключів — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
Сейф СМ-400 гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр і захистить ваші активи. Строгий дизайн і міцні матеріали гарантують довгий термін експлуатації виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Зовнішня ширина | 320 мм |
- Ціна: 3 060 ₴









