Сейф меблевий SP-250GE (25 х 36 х 31 см)
Меблевий сейф SP-250GE призначений для зберігання пістолетів, патронів, документів, грошей, прикрас, друку та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам стає максимально зручним його розміщення в меблях, стінах, на стелях, під підлогою та використанням як домашній, готельний або касовий сейф.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм для корпусу та 2+1 мм для дверної плити. Дверний отвір посилений. Двері мають фальшпанель (внутрішня частина дверей захищена додатковим листом сталі), що підвищує міцність і стійкість до зламу. Товщина дверної конструкції 50 мм. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Сейф має два горизонтальних відділення. Касове відділення обладнане дверцятами завтовшки 2 мм, які замикаються замком Euro-lock (Секретність — 2000 комбінацій).
Сейф обладнаний електронним замком з двома посиленими ригелями діаметром 16 мм. Відкриття та закриття сейфа відбувається за допомогою коду та ключа, який також виконує функцію ручки. Це підвищує рівень надійності сейфа, а у разі втрати коду або розряджання батарейок передбачена система аварійного розкриття.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (температура запікання 180 °C) — це надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Габаритні розміри:
- Висота: 25 см
- Ширина: 36 см
- Глибина: 31 см
- Вага: 7,4 кг
Характеристики:
- товщина металу стінок 1 мм, товщина дверей 3 мм;
- електронний замок із дворигильною системою замикання;
- живлення замку здійснюється від 4 батарейок типу "AA", 1. 5V (у комплекті немає);
- можливість зміни коду від 3 до 8 цифр;
- сейф можна відкрити за допомогою аварійного ключа (у комплекті 2 ключі);
- в сейфі передбачені 4 отвори (2 знизу та 2 ззаду) для монтажу за допомогою анкерів до стелі, підлоги або меблів;
- трейзер заввишки 125 мм із ключем;
- комплектація: сейф, паспорт, килимок, 3х2 ключі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, вбудовані сейфи та схованки |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина металу | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 310 мм |
| Зовнішня ширина | 360 мм |
- Ціна: 3 510 ₴







