Ударний дриль Metabo SBE 800 — потужний двошвидкісний мережевий дриль для свердління дерева, металу, цегли та бетону. Модель оснащена швидкозатискним патроном Metabo Futuro Plus, електронним регулюванням обертів та ударним механізмом для роботи з твердими матеріалами. Підходить як для професійного монтажу, так і для інтенсивного домашнього використання.
Особливості
- SBE 800-2, це універсальний двошвидкісний ударний дриль для свердління в різноманітних матеріалах
- Підходить для свердління в таких матеріалах, як: метали, деревина, пластики тощо
- Електроніка Vario (V), з регулювальним колесом, для встановлення необхідної кількості обертів
- Блокування клавіші увімкнення, для полегшення безперервної роботи
- Запобіжна муфта Metabo S-automatіc: захищає при заклинюванні свердла в матеріалі
- Зручне розміщення клавіші перемикання реверсу
- Прогумовані зони хвату та зручне розміщення органів управління
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок, для роботи при знятому патроні
- Спеціальне кільце біля основи рукоятки, для кріплення страхувального ременя
Характеристики
|
Тип дриля |
ударний |
|---|---|
|
Макс. діаметр свердління (сталь) |
13 мм |
|
Макс. діаметр свердління (м'яка деревина) |
40 мм |
|
Макс. діаметр свердління (камінь, цегла) |
20 мм |
|
Кіль-ть швидкостей |
2 |
|
Регулювання обертів |
є |
|
Макс. кіл-ть обертів холостого ходу, об/хв |
0 - 1200 / 3200 |
|
Макс. кіл-ть обертів під навантаженням, об/хв |
850 / 2200 |
|
Макс. кіль-ть ударів |
51200 уд/хв |
|
Реверс |
є |
|
Різьба шпинделя |
½" - 20 UNF |
|
Патрон |
безключовий |
|
Діапазон затискання патрона |
1.5 - 13 мм |
|
Живлення |
від мережі |
|
Напруга |
220 / 230 В |
|
Споживана потужність |
800 Вт |
|
Віддавана потужність |
440 Вт |
|
Крутний момент |
26 / 10 Нм |
|
Довжина кабелю |
2.5 м |
|
Запобіжна муфта |
механічна |
|
Діаметр затискної шийки |
43 мм |
|
Особливості |
використання біт без патрона |
|
Комплектація |
обмежувач глибини свердління|бічна рукоятка|швидкозатискний патрон |
|
Гарантія |
36 міс. від виробника |
|
Вид упаковки |
картонна коробка |
|
Вага |
2.3 кг |
Комплектація:
- Швидкозатискний патрон Futuro Plus
- Бічна рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 51200 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 26 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ударний дриль Metabo SBE 800 з швидкозатискним патроном : 800 Вт (601744000) |
- Ціна: 4 282 ₴




