Опис ударного дриля Bosch GSB 1600 RE Professional
Bosch GSB 24-2 Professional - компактна дриль підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 1100 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана двошвидкісним редуктором з металевими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. При роботі швидкість регулюється натисканням на критичний вимикач і досягає 3000 об / хв. У режимі свердління з ударом дриль додатково видає 51000 уд / хв, що буде досить для свердління бетону та цегляної кладки. Дриль Bosch GSB 24-2 Professional комплектується швидкозажимний патроном для свердел, обмежувачем глибини свердління і додатковою рукояткою.
Основні переваги Bosch GSB 24-2 Professional:
- 3 роки - повна гарантія на весь механізм
- 1100 Вт - максимальна потужність
- Швидкозатискний патрон на 13 мм - швидка зміна свердел без ключа
- 3000 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
- 51000 уд/хв - кількість ударів при роботі
- 2 швидкості
- Регулювання обертів
- Блокування кнопки включення
- Запобіжна муфта
- 40 мм - діаметр свердління в деревині
- 16 мм - діаметр свердління в металі
- 22 мм - діаметр свердління в бетоні
- 2,9 кг - найменшу вагу в класі
Характеристики Ударний дриль Bosch GSB 24-2 Professional мережева, БЗП, 1.1 кВт (060119C801)
| Габарити | 335x220 мм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Тип | Дриль ударний |
| Вага | 2.9 кг |
| Клас | Професійний |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 22 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління у металі | 16 мм |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Кількість ударів | 51000 уд/хв |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Індикація зарядки | 0 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання обертів | З регулюванням |
| Наявність реверсу | Так |
| Ударний режим | Так |
| LED-підсвітка | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Тип акумулятора | 0 |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Ударний дриль Bosch GSB 24-2 Professional мережева, БЗП, 1.1 кВт (060119C801)
| Комплектація | пластиковий кейс |
| Кількість акумуляторів | Немає |
Комплектація:
- Дриль Bosch GSB 24-2 Professional
-
Швидкозатискний патрон 13 мм
-
Додаткова рукоятка
-
Регулятор глибини
-
Захисний пластиковий кейс L-Case
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 51000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Професійний дриль ударний Bosch GSB 24-2 Professional (060119C801) |
- Ціна: 13 625 ₴






