Установка алмазного буріння GTM BMK-202AC стійка з нахилом
Бурильна установка GTM BMK-202AC - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 200 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування: Використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій і т. д.
Переваги бурильної установки GTM BMK-202AC
- Потужний безщітковий двигун із підвищеною витривалістю до тривалих навантажень
- Шпиндель дозволяє використовувати алмазні коронки з внутрішнім різьбленням 1 1/4« UNC діаметром до 200 мм та зовнішнім 1/2» GAS діаметром до 50 мм
- Надійна металева стійка може змінювати кут нахилу свердління до 45°
- Опора стійки оснащена парою коліс, що дозволяє транспортувати інструмент, не знімаючи його зі стійки
Комплектація
- Бурильна установка
- Стійка
- Інструкція
- Комплект шестигранників
- Ручка
- Анкер
- Ключі для збірки і регулювання
- Шланг та адаптер для підключення подачі води
- Кільце-адаптер
Характеристики Установка алмазного буріння GTM BMK-202AC стійка з нахилом
| Потужність | 4280 Вт |
| Вага | 20.0 кг |
| Діаметр хвостовика | 1 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Кількість обертів | 658 об/хв |
| Робочий хід | 500 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавний запуск | Так |
| Наявність реверсу | Немає |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Охолодження | Так |
| Захист двигуна | Так |
| Станина в комплекті | Так |
| Макс. діаметр свердла | 200 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Свердління під кутом | Так |
| Країна торгової марки | Україна |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Установка алмазного буріння GTM BMK-202AC стійка з нахилом
| Комплектація | комплект аксесуарів, комплект кріплень, набір ключів, похила стійка |
| Станина в комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 658 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 200 мм |
| Споживана потужність | 4280 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Алмазна свердлильна установка |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Тип свердління | Мокре |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | немає |
| Плавний запуск | Да |
| Робочий хід | 500 мм мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужна установка алмазного буріння GTM BMK-202AC стійка з нахилом : 4280 Вт, безщітковий |
- Ціна: 35 669 ₴





