Кутова шліфувальна машина PIT PWS180-D служить для шліфувальних і відрізних робіт по металу, бетону, кераміці, каменю. Максимально допустиме оснащення для роботи 180 мм, яке легко змінюється завдяки фіксації шпинделя. Захисний кожух легко змінює своє розташування і фіксується за допомогою шестигранника. Двигуна з холоднокатаної сталі та автоматично накрученого мідного дроту потужністю 1600 Вт і 8000 об/хв буде достатньо для більшості завдань. Вал і шестерні виконані з високоякісної легованої сталі за допомогою термічної обробки, а зуби піддані вакуумному загартуванню. Для оптимального охолодження передбачена сучасна система вентиляції та використання в редукторі литого алюмінію. Для безпеки вбудована клавіша ненавмисного пуску. Щітки легко змінюються завдяки спеціальним кришкам з боків корпусу. В інструменті використано чотири підшипники, ротор має спеціальне намотування ниткою для роботи з абразивними матеріалами.
Особливості:
- Алюмінієвий редуктор
- Сучасний пилозахист
- Регульований захисний кожух
- Додаткова ручка на три положення
- Безпечна клавіша ввімкнення
- Спеціальний корпус не проводить електрику
- Фіксація шпинделя для заміни насадки
- Швидка заміна вугільних щіток
- Чотири підшипники всередині для балансування
- Верхня гайка-флянець нікельована
- Нижня гайка-флянець чорна з шорсткістю
- Загартовані металеві шестерні
- Ротор і статор із мідним намотуванням
- Якір із намотаною ниткою
- Неопреновий кабель 2 м
|
Основні |
|
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Немає |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Немає |
| Тип призначення | Кутова шліфмашина (болгарка) PIT PWS180D: 180 мм, 1600 Вт |
| Тип паковання | Паперова коробка |
- Ціна: 1 799 ₴




