Пиляльний диск Metabo Precision cut Classic HW/CT 305х2.4/1.6x30, Z56 WZ 5° нег. 628064000
Твердосплавний пиляльний диск Metabo Precision cut classic 305х30 на 56 зубів призначений для широкого спектра робіт з розпилювання м'яких і твердих порід деревини. Даний диск має чистий різ. Встановлюється на циркулярні пилки.
Форма зубів WZ:
- Зуб змінюється.
- Має чистий різ в усіх видах м'якої і твердої деревини.
- Легко заточується.
- При негативному передньому куті застосовується з циркулярними пилками.
Негативний передній кут:
- Більше сили різання.
- Сила різання за напрямом підпори заготовки (у циркулярних пилах).
- Кромка на верхній частині заготовки "чиста", а на нижній - "брудна".
Оптимальний винос диска над заготовкою становить 8-10 мм. Якщо цей параметр має інші показники, то якість різання значно погіршується.
Технічні характеристики
- Матеріал дерево
- Чистий розріз
- Продольний і поперечний розріз
- Розмір 305х1,8х30 мм
- Кількість зубців 56 шт
- Форма зубців WZ (змінний зуб)
- Передній кут 5° нег.
- Ширина розрізу 2,4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вид обробки | Чистий рез, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 56 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Ламінат, М'яка деревина, Тверда деревина, Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння, Чисте різання |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Тип призначення | Диск пильний Metabo Precision cut Classic HW/CT 305х2.4/1.6x30, Z56 WZ 5° нег. (628064000) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041 ₴


