Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultraplast |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Щільність | 1.7 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 843 ₴

