Для тих, хто втомився від блиску та не хоче жодних малюнків на стелі, ми розробили нову колекцію металевих світильників. Вони розраховані під найпопулярнішу лампу MR-16, кріпляться в отвір 60 мм, можуть застосовуватися в різних приміщеннях.
За допомогою точкових світильників ви можете грати зі світлом і простором. Ви можете рівномірно розподілити точкові світильники по стелі або зробити акценти за допомогою них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 10 mm |
| Габарити паковання | 4x10x10 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 50 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



