Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Висота | 50 mm |
| Габарити паковання | 20x20x6 |
| Довжина: | 230 mm |
| Кількість в пакованні | 10 |
| Комплект постачання | світильник |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 32 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.005 м3 |
| Обладнання | блок вибору колірної теператури |
| Світловий потік | 1760 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | без пакування |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 230 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴




