Сучасні акрилові люстри — це новий виток розвитку освітлювальних технологій. Використання колорованого акрилу під час виробництва люстр дає змогу не тільки знизити ціну, але й виконати елементи, які просто не можливо реалізувати під час класичного процесу виробництва люстр. Також великим плюсом може стати куди менша вага акрилу, тепер встановити величну двоярусну люстру можна навіть на підвісну стелю. Акрилові елементи практично не б'ються, легко миються, а їх колір не блякне. Акрил можна фарбувати в будь-який колір. Фарбування здійснюється в об'ємі, рівномірно, водночас кришталь фарбувати без втрати властивостей можна в досить обмежений набір кольорів, і найчастіше з цієї причини фарба просто наноситься на зворотний бік виробу. Широка гама колірних виконань акрилових люстр істотно збільшує кількість дизайнерських рішень із використанням таких люстр, дає змогу створювати з їх допомогою стильні та неповторні інтер'єри. Яскраві ефектні люстри та бра є родзинкою будь-якого інтер'єру!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | акрил |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 kg |
| Висота | 400 mm |
| Габарити паковання | 21x24x24 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Комплект постачання | світильник |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 120 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.012 м3 |
| От стены | 50 mm |
| Патрон | E14 |
| Змінне джерело світла | 1 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | , класична |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | економка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 400 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




