Сучасні акрилові люстри — це новий виток розвитку освітлювальних технологій. Використання колорованого акрилу під час виробництва люстр дає змогу не тільки знизити ціну, але й виконати елементи, які просто не можливо реалізувати під час класичного процесу виробництва люстр. Також великим плюсом може стати куди менша вага акрилу, тепер встановити величну двоярусну люстру можна навіть на підвісну стелю. Акрилові елементи практично не б'ються, легко миються, а їх колір не блякне. Акрил можна фарбувати в будь-який колір. Фарбування відбувається в об'ємі, рівномірно, водночас кришталь фарбувати без втрати властивостей можна в досить обмежений набір кольорів, і найчастіше з цієї причини фарба просто наноситься на зворотний бік виробу. Широка гама колірних виконань акрилових люстр істотно збільшує кількість дизайнерських рішень із використанням таких люстр, дає змогу створювати з їх допомогою стильні та неповторні інтер'єри. Яскраві ефектні люстри та бра є родзинкою будь-якого інтер'єру!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 28x48x17 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 450 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.023 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 530 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴




