Ефектно та багато мають сучасні акрилові люстри. Невисока ціна, невелика вага, яскраві кольори — ось лише малий перелік переваг таких люстр. Використання колорованого акрилу під час виробництва люстр — це новий виток розвитку освітлювальних технологій.
Акрил можна фарбувати в будь-який колір. Фарбування здійснюється в об'ємі, рівномірно, водночас кришталь фарбувати без втрати властивостей можна в досить обмежений набір кольорів, і найчастіше з цієї причини фарба просто наноситься на зворотний бік виробу. Широка гама колірних виконань акрилових люстр істотно збільшує кількість дизайнерських рішень із використанням таких люстр, дає змогу створювати з їх допомогою стильні та неповторні інтер'єри. Акрилові елементи практично не б'ються, легко миються, а їх колір не блякне. А невелика вага дає змогу встановити величну люстру можна навіть на підвісній стелі.
Ошатні ефектні люстри та бра є родзинкою будь-якого інтер'єру!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 28x48x17 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 450 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал каркаса | екопластик |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.023 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




