Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 kg |
| Висота | 1160 mm |
| Висота плафона | 310 mm |
| Габарити паковання | 11x11x25 |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Діаметр плафона | 55 mm |
| Довжина монтажної планки | 85 mm |
| Довжина ланцюга | 850 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Призначення | для дитячої |
| Загальна потужність | 7 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 385 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴




