Настінний світлодіодний світильник має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К.
Настінний світильник зі штучного каменю створить легке романтичне освітлення в кімнаті. Усе світло в цій серії світильників є відбитим. Дивлячись на світлодіодне бра, ви не знайдете "зайчиків" від світлодіодів, адже вони світять усередину світильника. А вже вражившись від поверхні каменю, світло виходить назовні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 kg |
| Висота | 380 mm |
| Габарити паковання | 18x22x18 |
| Довжина монтажної планки | 82 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал каркаса | штучний камінь |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 4 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| От стены | 110 mm |
| Світловий потік | 220 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 260 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



