Солідність, строгість і простота — ці поняття ідеально переплелися в новій серії класичних світильників Діьоша. Граційна металева основа з витонченими та лаконічними кришталевими підвісками. Ці люстри та бра здатні ідеально підходити як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів, і навіть хай-тек!! Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання або економцями на патрон Е14 додадуть класичні нотки в будь-який інтер'єр! Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованих варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 kg |
| Висота | 320 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Габарити паковання | 18x22x18 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| От стены | 240 mm |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 160 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴



