Солідність, строгість і простота — ці поняття ідеально переплелися в новій серії класичних світильників Діьоша. Граційна металева основа з витонченими та лаконічними кришталевими підвісками. Ці люстри та бра здатні ідеально підходити як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів, і навіть хай-тек!! Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання або економками на патрон Е14 додадуть класичні нотки в будь-який інтер'єр! Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованих варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93 kg |
| Висота | 360 mm |
| Висота плафона | 120 mm |
| Габарити паковання | 22x21x18 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 180 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.013 м3 |
| От стены | 250 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 180 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



