Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвічування, червона LED підсвітка, рожева LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс будь-який колір світлодіодної підсвітки — все залежить від вашого настрою!
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Люстра обладнана поворотним механізмом, що дає змогу відрегулювати плафони, як вам захочеться, та насолоджуватися кожним днем новим дизайном.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 kg |
| Висота | 170 mm |
| Висота паковання | 110 mm |
| Габарити паковання | 40x40x11 |
| Глибина паковання | 400 mm |
| Довжина: | 740 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Довжина основи | 190 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 135 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.018 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 7425 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Форма плафона | квадрат |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 495 mm |
| Ширина основи | 190 mm |
| Ширина паковання | 400 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



