Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
У комплекті з люстрою йде звичайний пульт, який дає змогу вибрати необхідну вам яскравість і колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Стельові люстри, Світлодіодні люстри, Люстра "торт" Люстри LED
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Призначення | для спальні |
| Загальна потужність | 115 W |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 6325 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 861 ₴




