Назва люстри відбиває всю її суть. У ній дійсно все витончено! І підвісний золотий ланцюг із плетеною ажурною основою, і плавні вигини металевої конструкції, і дивовижні розрізні плафони... Вона матиме чудовий вигляд у будь-якій кімнаті Вашого будинку. А може стати гідною прикрасою ресторану, антикварного магазину та ін. Прекрасні та високоякісні люстри цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, «економками» або сучасними надекономними світлодіодними лампами на патрон Е14 внесуть класичні нотки в будь-який інтер'єр! Ви також можете не турбуватися про висоту стель у своєму приміщенні. Довжину підвісу можна легко відрегулювати й самостійно.
Такі люстри ідеально підходять як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів. Легкість, повітряність, елегантність представленої тут люстри справить незабутнє враження на будь-кого з Вас!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1050 mm |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Призначення | для вітальні |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 433 ₴




