Світлодіодна лампа ідеально підходить до світильників у стилях лофт і мінімалізм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 90 mm |
| Габарити паковання | 10x12x10 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 12 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ширина (Діаметр) | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴



