Накладні точкові світильники призначені для яскравого акцентного освітлення. Вони можуть ефектно освітити барну стійку, робочу поверхню або, наприклад, вітрину магазину. Сувора стильна форма накладного точкового світильника гармонійно вписується в сучасні інтер'єри.
Строгость, простота та функціональність — три головні риси сучасного інтер'єру. Нові накладні точкові світильники від ТМ "Діаша" поєднують у собі ці три якості:
- правильні геометричні форми, без зайвих елементів
— світильник обладнаний світлодіодним джерелом світла, нейтральної колірної температури та з високим колірним охопленням, потужністю 12 Вт. Не вимагає для встановлення та під'єднання блоків живлення або пошкоджених стелі рейок.
— можливість освітити саме той простір, який Вам треба спрямувавши промінь світильника легким рухом руки.
Переваги, порівнюючи з врізними точковими світильниками: великий діапазон потужностей, немає прив'язки до діаметра отвору, під час встановлення можна обійтися повністю без нього, не вимагає гіпсокартонного короба, більше немає потреби опускати стелю для розміщення точкових світильників, більша поверхня люмінофора світлодіода — рівніший спектр світіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 110 mm |
| Габарити паковання | 12x25x9 |
| Довжина: | 240 mm |
| Довжина монтажної планки | 234 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 80 mm |
| Ширина монтажної планки | 77 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴




