Нова серія точкових світильників дасть змогу зробити Вашу квартиру стильною та сучасною. Ці світильники ідеально підходять для світлодіодних ламп, які забезпечують найкращі параметри освітленості й енергоощадження, даючи змогу дизайнеру інтер'єру можливість для креативу.
Точковий світильник — це спеціальний вбудований світильник, який використовується для спрямованої або загальної підсвітки певних ділянок Вашої квартири. Їх застосовують на кухні, у ванній кімнаті, для освітлення сходів і в житлових кімнатах. У разі рівномірного розподілу різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі) ви можете домогтися ефекту браку тіні та зорово збільшити простір кімнати. Хай куди Ви переглянете, точкові світильники освітлюватимуть простір перед Вами та всі предмети, що оточують Вас.
Алюмінієві світильники не схильні до корозії, добре відводять тепло від лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 2 mm |
| Габарити паковання | 12x25x10 |
| Глибина | 80 mm |
| Довжина: | 230 mm |
| Довжина отвору | 212 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 75 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




