У нашу колекцію класичних люстр із перламутровими вставками додали це чудове бра. І тому тепер освітлення всього будинку можна буде оформити в єдиному стилі. Плавні вигини металевої конструкції, відтінені перламутровим напиленням, оригінальний плафон із перламутровими вставками та кришталевими підвісками справить незабутнє враження на будь-кого з Вас!
Уявіть це бра в наголов'ї ліжка затишної спальні або біля крісла біля журнального столика — скільки чарівності внесе воно у Ваш інтер'єр! Погодьтеся, що такі люстри та бра ідеально підходять як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів. Важливе значення має також обладнання цього бра блоком живлення світлодіодних ламп, пультовим керуванням і порізним увімкненням.
Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, економками або світлодіодними на патрон Е14 додадуть благородні нотки в будь-який інтер'єр!
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.5 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 18x25x7 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | планка кріплення |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| От стены | 270 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | , класична |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | економка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 150 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




