Тепер і в санвузлі! Стильні литі точкові світильники тепер можна використовувати в приміщеннях будь-якого класу. На численні прохання ми зробили стильні точкові світильники під лампу MR-16 зі ступенем пиловологозахищеності IP44. Подвійний рівень захисту від вологи, реалізований завдяки використанню силіконової прокладки між світильником і стелею, і прокладок ущільнювальних лампи, що захищають саму.
Нова серія точкових світильників дасть змогу зробити Вашу квартиру стильною та сучасною. Ці світильники ідеально підходять для світлодіодних ламп, які забезпечують найкращі параметри освітленості й енергоощадження, даючи змогу дизайнеру інтер'єру можливість для креативу.
Точковий світильник — це спеціальний вбудований світильник, який використовується для спрямованої або загальної підсвітки певних ділянок Вашої квартири. Їх застосовують на кухні, у ванній кімнаті, для освітлення сходів і в житлових кімнатах. У разі рівномірного розподілу різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі) ви можете домогтися ефекту браку тіні та зорово зупинити простір кімнати. Хай куди Ви переглянете, точкові світильники освітлюватимуть простір перед Вами та всі предмети, що оточують Вас.
Алюмінієві світильники не схильні до корозії, добре відводять тепло від лампи. Вбудований розсіювач дає змогу використовувати практично будь-яку лампочку, м'яко розсіюючи світло рівномірно по приміщенню.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 8 mm |
| Габарити паковання | 5x11x11 |
| Глибина | 60 mm |
| Довжина: | 85 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 85 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴




