Накладні точкові світильники призначені для яскравого акцентного освітлення. Вони можуть ефектно освітити барну стійку, робочу поверхню або, наприклад, вітрину магазину. Сувора стильна форма накладного точкового світильника гармонійно вписується в сучасні інтер'єри.
Строгость, простота та функціональність — три головні риси сучасного інтер'єру. Нові накладні точкові світильники від ТМ "Діаша" поєднують у собі ці три якості:
- правильні геометричні форми, без зайвих елементів
- світильник обладнаний світлодіодним джерелом світла, нейтральної колірної температури та з високим колірним охопленням, потужністю 7 Вт. Не вимагає для встановлення та під'єднання блоків живлення або пошкоджених стелі рейок.
- м'яке розсіяне світло та підсвітка стелі
Переваги, порівнюючи з врізними точковими світильниками: великий діапазон потужностей, немає прив'язки до діаметра отвору, під час встановлення можна обійтися повністю без нього, не вимагає гіпсокартонного короба, більше немає потреби опускати стелю для розміщення точкових світильників, більша поверхня люмінофора світлодіода — рівніший спектр світіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 115 mm |
| Габарити паковання | 9x10x12 |
| Довжина: | 80 mm |
| Довжина монтажної планки | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Загальна потужність | 7 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Світловий потік | 385 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴


