Одна з найпопулярніших моделей — 1673. Витягнуті плафони вдало вписуються в сучасний інтер'єр. Акрилові плафони міцні, приємно розсіюють світло без ефекту зайчиків. Світлодіодні люстри мають кілька режимів освітлення — теплий, нейтральний, холодний — це дасть змогу вам вибрати найвідповідніше освітлення. А за допомогою електронного димера ви зможете зменшити яскравість люстри аж до 5% і використовувати її як нічну підсвітку, адже в темряві так не хочеться чіплятися за меблі.
У комплекті до люстри постачається пульт дистанційного керування, це дуже зручно! Також люстра приєднується до вимикача.
LED люстра має також додаткову триколірну підсвітку — ви можете залежно від настрою вмикати синю, червону або рожеву підсвітку. Її також можна використовувати в нічну пору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 kg |
| Висота | 80 mm |
| Висота паковання | 120 mm |
| Габарити паковання | 32x32x12 |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.012 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 5500 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




