Світильник обладнаний вбудованим LED-модулем 15W. З можливістю вибору кольору світіння. Світлодіодне світло заломлюється в сотнях граней точкового світильника та рівномірно розподіляється приміщенням. Світильник економічний, гарний, сучасний і виготовлений із якісного кришталю, що забезпечує йому гарне заломлення світла та утворення чітких яскравих відблисків.
Світильники цієї моделі можуть бути встановлені в отвір 100 мм, або як накладні світильники. Весь необхідний кріплення в комплекті.
Точкові світильники прості та легкі в установленні, тому їх монтаж не займе багато часу та труднощів. Вони запросто можуть змінити простір приміщення. Якщо точкові світильники встановити по периметру стелі, то він буде здаватися вищим, а сама кімната — набагато більшою.
Прийміть це як керівництво до дії. І тоді ці кришталеві точкові світильники будуть здатні забезпечити Вам комфорт саме на тому рівні, якого Ви так довго чекали!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
| Габарити паковання | 13x22x22 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина: | 176 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 15 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| От стены | 70 mm |
| Світловий потік | 825 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 176 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




