Раді представити вам нашу новинку — вишукані люстри в стилі ар-віво.
Ар-віво із французької означає нове мистецтво. Наприкінці 19в. Герман Обристоздал гобелен «Цикламен» або «Удар удару», вигнуті стебла цикламена стали візитною карткою цього стилю. Цей стиль черпає своє натхнення в природі, краса та витонченість якої викликає захоплення.
Ар-зуто залишається потрібним і донині. Тому ми, надихнувшись мотивами сучасних німецьких дизайнерів, створили нову серію люстр з абажурами. Мінімалізм і витонченість металевих елементів підкреслює строгість і простоту природних мотивів.
Ці люстри мають цоколь Е14, у комплекті є оксамитовий чохол під колір корпусу.
Можлива комплектація абажурами на ваш вибір: чорний, білий і коричневий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Висота | 930 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Габарити паковання | 28x59x19 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 150 mm |
| Довжина ланцюга | 400 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.031 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 530 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴




