Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 7 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі. Відчуття легкості повітря й гармонії простих форм у цій люстрі подібно до картин сурематистів початку минулого століття. Таке відчуття, що під час виробництва люстри як креслення були використані полотна Кандинського — таж легкість і гармонія мінімалістських геометричних форм.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Матові акрилові плафони ідеально розсіють світло від лампи будь-якого типу.
Родзинкою люстри є світлодіодне кільце. Його можна під'єднати разом із лампами або вмикати окремо, як мінімальне світло люстри. Потужність усього приблизно 10 Вт і теплий колір світіння створюють затишне освітлення за столом. Порівнюючи зі світлом свічок.
Для яскравого "парадного" освітлення в люстрі є 7 ламп у прозорих плафонах.
Ідеально для світлодіодних ламп.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 kg |
| Висота | 1500 mm |
| Габарити паковання | 36x99x22 |
| Діаметр плафона | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Довжина основи | 450 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.078 м3 |
| Обладнання | Підсвітка 10W |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3000 K |
| Ширина (Діаметр) | 910 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



