Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озарети своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 kg |
| Висота | 970 mm |
| Габарити паковання | 81x81x28 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 20 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 700 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.184 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

