Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 10,5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 kg |
| Висота | 850 mm |
| Висота паковання | 210 mm |
| Габарити паковання | 61x61x21 |
| Глибина паковання | 510 mm |
| Діаметр основи | 105 mm |
| Довжина ланцюга | 520 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 11 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.078 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина паковання | 510 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

