Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Кольорова підсвітка створює приємне комфортне освітлення. Ідеальне рішення для дитячої кімнати. З пульта можна вибрати колір — синій, рожевий, червоний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.66 kg |
| Висота | 125 mm |
| Габарити паковання | 45x45x14 |
| Довжина: | 1000 mm |
| Довжина монтажної планки | 250 mm |
| Довжина основи | 260 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.028 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Форма плафона | квадрат |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 700 mm |
| Ширина основи | 260 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



