Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри — понад 8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.6 kg |
| Висота | 650 mm |
| Габарити паковання | 26x78x16 |
| Довжина: | 820 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Довжина основи | 380 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.046 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 320 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 723 ₴




