Точкові світильники зі світлодіодною підсвіткою справжній хіт нашого часу, до звичного освітлення за допомогою ламп MR-16 додана світлодіодна підсвітка, потужністю 3 Вт. Ви можете вмикати як окремо лампу або підсвітку, так і разом.
Врізка виготовлена з акрилової смоли, яка не поступається за своїми декоративними властивостями кришталю — на стелі ви побачите гарні промені світла.
Точкові світильники з led-підсвіткою широко застосовуються практично в будь-яких приміщеннях — вітальнях, спальнях, кухнях, коридорах і навіть у ванній кімнаті.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 10 mm |
| Габарити паковання | 3x10x10 |
| Глибина | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Обладнання | LED підсвітка 3W |
| Патрон | MR16 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 105 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




