Кришталева люстра у вітальню в сучасному стилі на 8 ламп з металевим корпусом і кришталевими підвісами добре матиме вигляд в інтер'єрі залу, вітальні, спальні, їдальні. Висота люстри регулюється, завдяки чому підходить для невеликих кімнат і низьких стель. У класичний інтер'єр вона вносить нотки сучасності, і легкої грайливості, а квартирі студії в стилі лофт дарує крапельку строгості та впорядкованості. Стельове кріплення на планку універсальне та підходить для навісних, натяжних і звичайних стель. Люстра-підвіс під звичайні лампочки розжарювання, економки або світлодіодні лампи з цоколем Е14.
Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 61x61x23 |
| Діаметр основи | 105 mm |
| Довжина ланцюга | 560 mm |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.086 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




