Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Ідеально підходить для підсвічування робочої та обідньої поверхні.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної плюстри здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
LED люстра дає змогу вибирати режим освітлення залежно від часу доби та завдань, що виконуються під її світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 35x35x27 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 120 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.033 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 6600 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939 ₴




