Зустрічайте найбільш хітову модель в ексклюзивному металевому виконанні!
Якщо вам кортить додати родзинки до свого інтер'єру — ці бра спеціально для вас!
Бра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К.
Настінний світильник не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 mm |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Кількість ламп | 1 |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 11 W |
| Обладнання | шнурок вімкач |
| От стены | 50 mm |
| Світловий потік | 616 lm |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Ширина (Діаметр) | 180 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




