Велике приміщення потребує якісного освітлення і, звичайно ж, в гарному оформленні. У цьому разі ця люстра саме те, що Вам необхідно. Зверніть увагу на витончену металеву основу з лаконічними та стильними кришталевими елементами. Ці люстри та бра мають ідеальний вигляд як у класичних, так і в сучасних інтер'єрах, і навіть у стилі «хай-тек»!
Непідражані люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання або «LED-економками» на патрон Е14 внесуть класичні нотки у Ваш інтер'єр! Адже в них ідеально переплелися такі поняття, як солідність, строгість і простота! Вибір за Вами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Висота | 930 mm |
| Висота плафона | 120 mm |
| Габарити паковання | 51x51x17 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 150 mm |
| Довжина ланцюга | 450 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.044 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Ширина (Діаметр) | 850 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

