Каскадна світлодіодна люстра для холу на 18 підвісів у сучасному виготовленні матиме гарний вигляд в інтер'єрі вітальні або залу, ресторану або великого сходового холу.
Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники.
Кріпиться до стелі будь-якого типу універсальним кріпленням на монтажну планку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 2150 mm |
| Висота плафона | 445 mm |
| Габарити паковання | 57x57x20 |
| Діаметр основи | 460 mm |
| Довжина монтажної планки | 380 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 15 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 60 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 3300 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 460 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 228 ₴




