Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Висота плафона | 445 mm |
| Габарити паковання | 30x49x14 |
| Діаметр основи | 290 mm |
| Довжина монтажної планки | 230 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Загальна потужність | 14 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.021 м3 |
| Світловий потік | 770 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 290 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




