Каскадна світлодіодна люстра для холу на 18 підвісів у сучасному виготовленні матиме гарний вигляд в інтер'єрі вітальні або залу, ресторану або великого сходового холу.
Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники.
Кріпиться до стелі будь-якого типу універсальним кріпленням на монтажну планку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 kg |
| Висота | 1450 mm |
| Висота плафона | 460 mm |
| Габарити паковання | 47x71x14 |
| Довжина монтажної планки | 370 mm |
| Довжина основи | 650 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.047 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
| Ширина монтажної планки | 120 mm |
| Ширина основи | 150 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 009 ₴



