Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 kg |
| Висота | 1350 mm |
| Висота плафона | 590 mm |
| Габарити паковання | 27x47x17 |
| Довжина монтажної планки | 220 mm |
| Довжина основи | 400 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Загальна потужність | 15 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.022 м3 |
| Світловий потік | 825 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 400 mm |
| Ширина монтажної планки | 120 mm |
| Ширина основи | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



