Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 kg |
| Висота | 1900 mm |
| Висота плафона | 590 mm |
| Габарити паковання | 46x46x15 |
| Діаметр основи | 360 mm |
| Довжина монтажної планки | 280 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 24 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.032 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 1320 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 360 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 635 ₴




